-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Наталівської гімназії Звягельської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012550-a
Завершена
458 028.20
UAH без ПДВ
Номер:
98ec0deb7224419daccf25c9d6185189
Внутрішній номер закупівлі:
30245799
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012550-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143229
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Шевченка, будинок 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Валентина Шевчук +380414135483 osvitanv@gmail.com http://nvmr.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор закупівлі -UA-2026-08-11-012298-aДана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель “20” серпня 2026 року внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Очікувана вартість:
458 028.20 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів Наталівської гімназії Звягельської міської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2026
Місце постачання
11742, Україна, Житомирська область, с. Наталівка, Звягельський район, провулок Шкільний,1 (Наталівська гімназія )
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІСКВІТО-МІЛК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37273827
-
Контактна особа:
+380677136893
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н місто Звягель, вул.Карпенка Василя будинок 18
Ціна пропозиції
458 028.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
643cfcb3228e420fbbe1a8f9ad3f444c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012550-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІСКВІТО-МІЛК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37273827
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н місто Звягель, вул.Карпенка Василя будинок 18
Номер договору:
№66
Сума договору:
458 028.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний