• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів (код ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання")

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи. Надавачем послуги (послуг)) є державне підприємство, яке у відповідності до статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджується інформацієюз Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Завершена

558 906.00 UAH з ПДВ
Номер: 817e6d28f0174539ba91e765ed9676ce
Внутрішній номер закупівлі: 30245738
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012466-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Янголь +380506464102 nataliya1704@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 558 906.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 20 послуга
Період постачання до 04.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД"
Ціна пропозиції 558 906.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:52
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 011e2921e6424f82a03a79b02f9e14d8
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012466-a-a1
Постачальник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД"
Номер договору: 421/2026
Сума договору: 558 906.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 465 755.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 18:32
Статус:
Підписаний
pdf
Д№421_2026 від 31.08.2026.pdf