-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насоси (42120000-6 Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012448-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
5 969 144.05
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
12
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6cc0ca48479549899797250971f4391e
Внутрішній номер закупівлі:
30245725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012448-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 969 144.05 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:47 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:47 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:47 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 969 144.05 Насоси (42120000-6 Насоси та компресори)