• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції на соціально важливі тематики для міста Києва)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)

127 290.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
00
год
57
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 876ee459e66a4e878d1818f7669c3edf
Внутрішній номер закупівлі: 30245680
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012408-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 127 290.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:45 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:45 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:45 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴127 290.00 Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції на соціально важливі тематики для міста Києва)