-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012401-a
Завершена
1 729 372.61
UAH без ПДВ
Номер:
d172b2fbee284d80baeb8eb61936efd6
Внутрішній номер закупівлі:
30245675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012401-a
Замовник:
ЗЗСО "Ветлівський ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017109
-
Адреса:
44220, Україна, Волинська область, село Ветли, Волинська обл., Любешівський р-н, с. Ветли, вул. Шкільна 26.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гречко Наталія Адамівна +380993176159 vetly.shcol@ukr.net http://vetly-schcol.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 729 372.61 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років;
Кількість
7323 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги аутсорсингу з організації гарячПослуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років
Кількість
10665 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Кількість
4906 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Ярослав Буряков 0986496324
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.12, оф. 42
Ціна пропозиції
1 729 372.61 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f326be6ba95d43ceb1b7a64700f3f238
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012401-a-a1
Постачальник:
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.12, оф. 42
Номер договору:
32
Сума договору:
1 729 372.61 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років;: 67.28000 UAH без ПДВ
Послуги аутсорсингу з організації гарячПослуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років: 77.79000 UAH без ПДВ
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років: 82.97000 UAH без ПДВ
Послуги аутсорсингу з організації гарячПослуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років: 77.79000 UAH без ПДВ
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років: 82.97000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний