• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників ДУ «Кіровоградський ОЦКПХ МОЗ» (Світловодське відділення) за кодом ДК 021:2015-85120000-6 «Лікарська практика та супутні послуги»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

16 296.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
14
год
50
хв
46
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6f829241d91745da980ef3916c0d2db2
Внутрішній номер закупівлі: 30245642
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012369-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Тетяна Данілова +380957322955 kirolc.fin@gmail.com https://kr.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 16 296.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:36 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:36 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:36 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 296.67 Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників ДУ «Кіровоградський ОЦКПХ МОЗ» (Світловодське відділення)