-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби Сідловий тягач
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012363-a
Завершена
5 850 360.00
UAH з ПДВ
Номер:
c6fad2f14c86480592f42a3be7d9da23
Внутрішній номер закупівлі:
30245641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012363-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Білобродський Андрій Анатолійович 380442491491 Bilobrodskyi.AA@ua.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
НЕК «Укренерго» було оголошено відкриті торги на закупівлю «34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби Сідловий тягач» (посилання на закупівлю: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-16-007640-a).
Відповідно до підпункту другого пункту 51 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня
його припинення або скасування» зі змінами та доповненнями, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (далі – Особливості), електронною системою закупівель торги були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей, а саме: відмінено відкриті торги через
неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги
до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість
предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної
пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації, замовником здійснюється придбання товарів/послуг шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Очікувана вартість:
5 850 360.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 20%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір20%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
поставка товару - 80%
- Подіяпоставка товару
- Розмір80%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях40 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сідловий тягач RENAULT TRUCKS «Т-Range» 480 Т4х2 (двигун 13L Euro)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЕТС-КИЇВ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39482580
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
5 850 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1c0acced24ad4cb588076c0c9214f35f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012363-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ЕТС-КИЇВ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39482580
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
01-294407-26
Сума договору:
5 850 360.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 875 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 10.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний