-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (послуги з технічного обслуговування та повної комплексної діагностики 7 спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу (САРМ-С) на базі MAN TGE) код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 50110000-9
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012355-a
Завершена
41 643.00
UAH без ПДВ
Номер:
de3ce6e7e5a14d01a4bb2aeb7bed3da4
Внутрішній номер закупівлі:
30245634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012355-a
Замовник:
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Обухівський р-н. селище Козин, вул. Обухівське шосе, будинок 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Любенко +380979775421 a.liubenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом UA-2026-08-20-006220-a. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
41 643.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з технічного обслуговування транспортного засобу
Кількість
7 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з діагностики транспортного засобу
Кількість
7 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Правдива Олена Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3171316825
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Червоної Калини будинок 7а квартира 182
Ціна пропозиції
41 643.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
eba5585fab7745388ecedca7ffa1744d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012355-a-a1
Постачальник:
Правдива Олена Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3171316825
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Червоної Калини будинок 7а квартира 182
Номер договору:
145
Сума договору:
41 643.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 18:32
Статус:
Підписаний