• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

2 550 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
04
год
15
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ab4811871e6b4ef982df8f965f90ee94
Внутрішній номер закупівлі: 30245601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012319-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Коваль +380774110511 dobrobut.kp1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 550 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:31 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 550 000.00 Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса