-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012289-a
Завершена
2 146 199.56
UAH без ПДВ
Номер:
27d8d1fb26ff4e9895780b01d07401ef
Внутрішній номер закупівлі:
30245566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012289-a
Замовник:
Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017180
-
Адреса:
44255, Україна, Волинська область, Седлище, вул.Валентина Григорука, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Струк Жанна Олександрівна +380996210442 sedlysche@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-03-008013-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 146 199.56 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років
Кількість
9813 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
44255, Україна, Волинська область, село Седлище, вулиця В. Григорука, буд. 1
На карті
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років
Кількість
12656 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
44255, Україна, Волинська область, село Седлище, вулиця В. Григорука, буд. 1
На карті
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Кількість
6044 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
44255, Україна, Волинська область, село Седлище, вулиця В. Григорука, буд. 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Ярослав Буряков 0986496324
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 12, 42
Ціна пропозиції
2 146 199.56 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c2a3ab2cd0234cb9963a2e17bdde418a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012289-a-a1
Постачальник:
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 12, 42
Номер договору:
21
Сума договору:
2 146 199.56 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний