• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування; 55320000-9 – Послуги з організації харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

3 775 160.00 UAH без ПДВ
Номер: a11601d2a3b1472eb187bf98c8ab8d45
Внутрішній номер закупівлі: 30245410
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012136-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НЕДОБОЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Апостолюк Людмила Василівна 380997542155 apostoliuk0503@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації . Відділом освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-08-21-011575-a 29.08.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-08-21-011575-a).
Очікувана вартість: 3 775 160.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання 60035, Україна, Чернівецька область, с. Недобоївці, вул.Головна, будинок 28а (Об'єкти балансової належності Замовника) На карті
Вартість послуг з організації харчування учнів
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання 60035, Україна, Чернівецька область, с. Недобоївці, вул.Головна, будинок 28а (Об'єкти балансової належності Замовника) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Гаврилян Мар'яна Михайлівна
Ціна пропозиції 3 775 160.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9e0677d3d5ca4ed99b49c9bbc475aa49
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012136-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Гаврилян Мар'яна Михайлівна
Номер договору: 193
Сума договору: 3 775 160.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
193 від 31.08.2026р..pdf
pdf
кінцевий бенефіціар ФОП Гаврилян ММ.pdf