-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012115-a
Завершена
420 624.00
UAH з ПДВ
Номер:
36eb8e2bb96647e29ea4a46d98b2bed6
Внутрішній номер закупівлі:
30245394
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012115-a
Замовник:
Рівненська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910077
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. 16 Липня, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Голишко +380680533531 zakupki@pro.gov.ua https://pro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-07-31-009199-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
420 624.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Процесор
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Материнська плата
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Оперативна пам'ять
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
SSD-накопичувач
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Оптичний привід
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Корпус
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Блок живлення
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Монітор
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Миша дротова
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Клавіатура
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Веб-камера
Кількість
35 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПАРТНЕР АЙ ТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41263186
-
Контактна особа:
+380505735689
-
Адреса:
61038, Україна, Харківська область, місто Харків, САЛТІВСЬКЕ ШОСЕ будинок 43 (Інформація про КБВ: Яковлев Денис Олегович, громадянство: Україна, Україна, 08205, Київська обл., Бучанський р-н, місто Ірпінь, вул.Київська, будинок 73, квартира 40. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100)
Ціна пропозиції
420 624.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b1f049d67abb45c59173d7d2026f6b78
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012115-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПАРТНЕР АЙ ТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41263186
-
Адреса:
61038, Україна, Харківська область, місто Харків, САЛТІВСЬКЕ ШОСЕ будинок 43 (Інформація про КБВ: Яковлев Денис Олегович, громадянство: Україна, Україна, 08205, Київська обл., Бучанський р-н, місто Ірпінь, вул.Київська, будинок 73, квартира 40. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100)
Номер договору:
200
Сума договору:
420 624.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
350 520.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:45
Статус:
Підписаний