• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт проїжджої частини по вул. Жуйка (ділянка від вул. Велика Бердичівська до межі міста) в м. Житомирі

Завершена

4 723 749.91 UAH з ПДВ
Номер: cf487429231b4d3f852a739d47de7c93
Внутрішній номер закупівлі: 30245393
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012116-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дмитро Камінський +380632926335 zhuashtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 4 723 749.91 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт проїжджої частини по вул. Жуйка (ділянка від вул. Велика Бердичівська до межі міста) в м. Житомирі
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 04.09.2026
Місце постачання Україна, Житомирська область, Житомир, Жуйка На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "УРАРТУ"
Ціна пропозиції 4 723 749.91 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1b3507d7d92447eabb6bf481426cb198
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012116-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "УРАРТУ"
Номер договору: 371
Сума договору: 4 723 749.91 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 936 458.26 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №371 від 31.08.2026.pdf