• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

15 916 666.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
32
хв
23
сек
Гарантія - 477 499.00 UAH Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: c79fa14fc186466c9fa524376d1936b4
Внутрішній номер закупівлі: 30245343
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012060-a   
Замовник: Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
Контактна особа: Пономаренко Наталія +380443651928 nata031328@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 916 666.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:59 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:59 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:59 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 916 666.00 Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення