• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт котельні із заміною котла підприємства житлово – комунального господарства Рожищенської міської ради за адресою: вул. Куліша, 1, м. Рожище, Волинська область

Завершена

1 950 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 061ccd30ac574877b974c8141c61083a
Внутрішній номер закупівлі: 30245336
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012059-a   
Замовник: КП ПЖКГ Рожищенської міської ради
Контактна особа: Давидюк Олександра Віталіївна +380672355909 rogekom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 950 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт котельні із заміною котла підприємства житлово – комунального господарства Рожищенської міської ради за адресою: вул. Куліша, 1, м. Рожище, Волинська область
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання 45101, Україна, Волинська область, м. Рожище, вул. Куліша, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватна фірма "Енергосервіс"
Ціна пропозиції 1 950 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:06
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 139d11becf9c4bb4982c368e957a8021
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012059-a-a1
Постачальник: Приватна фірма "Енергосервіс"
Номер договору: 76
Сума договору: 1 950 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 625 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Протокол УО
Наказ