• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Хомутецький ЗДО «Малятко» Брусилівської селищної ради

Завершена

472 030.40 UAH без ПДВ
Номер: 7245c7de66564d0e9ec5b7b88ea67831
Внутрішній номер закупівлі: 30245228
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011950-a   
Замовник: ХОМУТЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Христина Сакада +380979067655 k2140687gis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 472 030.40 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Хомутецький ЗДО «Малятко» Брусилівської селищної ради
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 12630, Україна, Житомирська область, село Хомутець, вул. Шкільна, буд. 22-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ ІНВЕСТ СІТ"
Ціна пропозиції 472 030.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6c3c4fe4edcc41fa982be24a45fc7250
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011950-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ ІНВЕСТ СІТ"
Номер договору: 36
Сума договору: 472 030.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 17:46
Статус:
Підписаний
pdf
2026-08-31_16-05-45_winscan_to_36.pdf