-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хімічні реактиви
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011643-a
Всі документи, що готуються безпосередньо Учасником та надаються в складі тендерної пропозиції, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються безпосередньо Учасником та надаються в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і будь якою іншою мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, Учасник надає переклад цього документа на українську мову. Переклад (або справжність підпису перекладача) мають бути засвідчені нотаріально або Учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
68 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
21
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ab32bd767fe84f49891500072ef2677e
Внутрішній номер закупівлі:
30244936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011643-a
Замовник:
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00702245
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Бригінець +380667190431 lbriginets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:25 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 250.00 Хімічні реактиви