-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту розторопші; Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011650-a
Завершена
473 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
d8a1bc4ac0f4434ea9b1b89229feda5e
Внутрішній номер закупівлі:
30244927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011650-a
Замовник:
ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00482312
-
Адреса:
37535, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Березоточа, вулиця Покровська, 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Бусь +380508621457 budslr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
473 100.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обмолоту розторопші
Кількість
30 гектар
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
37535, Україна, Полтавська область, с. Березоточа, Лубенський район, вул. Покровська, 16а
На карті
Послуги з обмолоту пшениці озимої
Кількість
50 гектар
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
37535, Україна, Полтавська область, с. Березоточа, Лубенський район, вул. Покровська, 16а
На карті
Послуги з обмолоту соняшника
Кількість
44.5 гектар
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
37535, Україна, Полтавська область, с. Березоточа, Лубенський район, вул. Покровська, 16а
На карті
Послуги з обмолоту сої
Кількість
49 гектар
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
37535, Україна, Полтавська область, с. Березоточа, Лубенський район, вул. Покровська, 16а
На карті
Послуги з обмолоту кукурудзи
Кількість
129 гектар
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
37535, Україна, Полтавська область, с. Березоточа, Лубенський район, вул. Покровська, 16а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Назаренко Наталія Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3129012821
-
Контактна особа:
+380666324601
-
Адреса:
37573, Україна, Полтавська область, Лубенський район, с. Шершнівка, провулок Набережний, буд. 6
Ціна пропозиції
473 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
514f0f19fd1f4033abf872e5cde3d34d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011650-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Назаренко Наталія Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3129012821
-
Адреса:
37573, Україна, Полтавська область, Лубенський район, с. Шершнівка, провулок Набережний, буд. 6
Номер договору:
28-08/11
Сума договору:
473 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний