-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги медичних лабораторій (ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011640-a
Завершена
272 055.40
UAH без ПДВ
Номер:
3b27e014f5414b6db082b75399c82fd5
Внутрішній номер закупівлі:
30244908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011640-a
Замовник:
КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" ЧОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006604
-
Адреса:
14002, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Пирогова, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баннікова Олена Василівна +380462678105 chgodl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-12-008794-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
272 055.40 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях3 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Диференційований підрахунок лейкоцитів (лейкоцитарна формула) у пофарбованих препаратах крові за Романовським.
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Підрахунок кількості та морфологічна характеристика клітинних елементів кісткового мозку. Розрахунок індексів кістковомозкового кровотворення (мієлограма).
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Лабораторна діагностика гострих лейкемій
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Патогістологічне дослідження біопсійного та операційного матеріалу ІV категорії складності
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Виготовлення додаткового парафінового блоку (з готового біопсійного, операційного, аутопсійного матеріалу)
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Виготовлення додаткового гістологічного препарату з готового блоку
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Консультація 1 скельця патологоанатомічного матеріалу (аутопсійного, операційного, біопсійного)
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Моніторинг химеризму за InDel локусами методом qPCR в зразку периферійної крові/кісткового мозку реципієнта по 3 локусам методом ПЛР з детекцією в реальному часі.
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Виділення та архівування біологічного матеріалу пацієнта (РНК, ДНК) для подальших молекулярно-генетичних досліджень
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Визначення МЗХ при В-ГЛЛ
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДНП «Національна спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Контактна особа:
Урін Олександр +380632730454
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вячеслава Чорновола, буд. 28/1
Ціна пропозиції
272 055.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cfafdf7ea09d4219938b9773833e8b42
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011640-a-a1
Постачальник:
ДНП «Національна спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вячеслава Чорновола, буд. 28/1
Номер договору:
48/2240
Сума договору:
272 055.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний