• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі та кабінетів в адміністративній будівлі відділення поліції №2 Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській області за адресою: смт.Воловець, вул.Карпатська, 53.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 786 635.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
35
хв
52
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9be62a48029c42898d162b3d96b8db3e
Внутрішній номер закупівлі: 30244731
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011453-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Закарпатській області
Контактна особа: Галина Плєсцова +380312695372 gunp_zak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 786 635.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:13 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:13 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:13 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 786 635.00 Поточний ремонт покрівлі та кабінетів в адміністративній будівлі відділення поліції №2 Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській області за адресою: смт.Воловець, вул.Карпатська, 53.