-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги проживання учасників заходу
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011386-a
Завершена
175 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e7db0e84610341b6be1dbd24fe107c1f
Внутрішній номер закупівлі:
30244663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011386-a
Замовник:
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43622201
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Єрусалимка, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Латюк Валентина Олександрівна +380969636002 vtprostir.vn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-19-010881-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги проживання учасників заходу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Довгоніс Мар’ян Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3107821214
-
Контактна особа:
Довгоніс Мар’ян Іванович 0976950989
-
Адреса:
82450, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, с. Зарічне,, вул. Шевченка, буд. 31,
Ціна пропозиції
175 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9283c06166394a0a82c46cea54e6f0b6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011386-a-a1
Постачальник:
ФОП Довгоніс Мар’ян Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3107821214
-
Адреса:
82450, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, с. Зарічне,, вул. Шевченка, буд. 31,
Номер договору:
28/О/26
Сума договору:
175 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний