-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна.)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011369-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
210 760.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
50
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4571030cce174b05873114eec4f9586d
Внутрішній номер закупівлі:
30244649
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011369-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 3 ІМ. М. КОЦЮБИНСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26176297
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул.Миколи Оводова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Лепко +380432611453 sch3@galaxy.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 760.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:08 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:08 - 08.09.2026 17:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:08 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 760.00 код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна.)