-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації харчування учнів Чайківської гімназії Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області (кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011150-a
Завершена
3 057 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
73e6cfb7c11c46ef8c888573b20f1a59
Внутрішній номер закупівлі:
30244433
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011150-a
Замовник:
ЧАЙКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
46137033
-
Адреса:
08135, Україна, Київська область, Бучанський р-н село Чайки, вул.Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Запорожченко +380930504598 chaiky.gym.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 057 300.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з організації харчування учнів Чайківської гімназії Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області (кейтерингові послуги)
Кількість
25800 послуга
Період постачання
до 31.10.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГОРШКАЛЬОВ ВІКТОР НАЗАРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3217518539
-
Контактна особа:
+380982985878
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА будинок 2-Б квартира 525
Ціна пропозиції
3 057 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
50fcbb87111e4cd59a8f76ee08660ad0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011150-a-a1
Постачальник:
ГОРШКАЛЬОВ ВІКТОР НАЗАРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3217518539
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА будинок 2-Б квартира 525
Номер договору:
90
Сума договору:
3 057 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:54
Статус:
Підписаний