-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пам’ятний знак до Почесної грамоти Харківської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011134-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:05)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:05)
120 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
06
год
07
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
07489eb10f7e49cf92246d1445ca6ae4
Внутрішній номер закупівлі:
30244401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011134-a
Замовник:
Харківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059243
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Конституції, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Майстренко Вікторія 380677278454 mv0648535@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18530000-3 Подарунки та нагородиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:59 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:59 - 09.09.2026 00:05
Період оскарження:
31.08.2026 16:59 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 13:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Пам’ятний знак до Почесної грамоти Харківської міської ради