-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо залучення громадян до регулярних занять спортом та активного способу життя)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011078-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)
340 100.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
00
год
57
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f94ffae49e6f42979ecbba5d162d7b1a
Внутрішній номер закупівлі:
30244344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011078-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
340 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:58 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:58 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:58 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴340 100.00 Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо залучення громадян до регулярних занять спортом та активного способу життя)