-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання (ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011036-a
Завершена
8 371.98
UAH з ПДВ
Номер:
b7bae5e4b50848428055dc52cd377324
Внутрішній номер закупівлі:
30244306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011036-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ганна Кайдалова +380443654094 h.kaidalova@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
8 371.98 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабель-адаптер живлення USB to DC-5-12 5V-12V
Кількість
8 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Універсальний розгалужений кабель живлення 3-in-1 USB to M+L+C 3.5A 1.5m
Кількість
10 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кабель живлення HDMI 4K, 5.0 м
Кількість
1 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кабель живлення
Кількість
6 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КУЧЕР ДМИТРО БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3214318233
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Чернівці вул.Федьковича Юрія будинок 43 квартира 1
Ціна пропозиції
8 371.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
efe2cd77276049f59d732eed023c7df8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011036-a-a1
Постачальник:
КУЧЕР ДМИТРО БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3214318233
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Чернівці вул.Федьковича Юрія будинок 43 квартира 1
Номер договору:
431
Сума договору:
8 371.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 976.65 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:47
Статус:
Підписаний