-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 4 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Чишківський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Чишки, вул.Шевченка, 116 лот 4 - 1 послуга
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011015-a
Завершена
1 036 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
b50cf7a5591445a8951d5eb50bb5d2f6
Внутрішній номер закупівлі:
30244279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011015-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41188209
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район село Давидів, вул.Незалежності, будинок 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дудко Уляна Григорівна +380975041539 GALYNA559@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
4393613a2410447cb7beb4c82db30023Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 036 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 4 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Чишківський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Чишки, вул.Шевченка, 116 лот 4 - 1 послуга
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
81151, Україна, Львівська область, Львівський район,, Чишківський ліцей Давидівської сільської ради, Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Чишки, вул.Шевченка, 116
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Чередніченко Ірина Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2919919829
-
Контактна особа:
Чередніченко Ірина Василівна 0937051119
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район,, с.Чишки, вул. Шевченка, 181,
Ціна пропозиції
1 036 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7992ddf855dc45da9094160f89774c44
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011015-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Чередніченко Ірина Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2919919829
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район,, с.Чишки, вул. Шевченка, 181,
Номер договору:
31/08-2
Сума договору:
1 036 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний