-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи для транспортних засобів ДК021:2015 – 09210000-4 Мастильні засоби (олива індустріальна І-20А, олива моторна 5W-30)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010975-a
Завершена
24 040.00
UAH без ПДВ
Номер:
3968c33cfe1547fa90a2b4020e29f53f
Внутрішній номер закупівлі:
30244253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010975-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362729
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зернова будинок 4 а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Савицький +380631448977 o.savytskyi@dsns.gov.ua https://kh.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
24 040.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Aminol И-20А
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Wolver UltraTec 5W-30
Кількість
20 літр
Період постачання
до 10.12.2026
7FLAGS 5W-30
Кількість
56 літр
Період постачання
до 10.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мартиненко Віталій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3317603337
-
Контактна особа:
+380992841903
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Пермська будинок 27 квартира 50
Ціна пропозиції
24 040.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a745addc872c4343a407416f8071b557
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010975-a-a1
Постачальник:
ФОП Мартиненко Віталій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3317603337
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Пермська будинок 27 квартира 50
Номер договору:
59
Сума договору:
24 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 10.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:43
Статус:
Підписаний