• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги) ЛОТ № 2 - Слободо-Рівнянська філія Рівнянського ліцею Рожнятівської селищної ради

Завершена

24 750.00 UAH без ПДВ
Номер: 5a7951dbe46b40fc8730046e21a847d0
Внутрішній номер закупівлі: 30244199
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010938-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області
Контактна особа: Сагайдак Андріана Володимирівна 380996254427 sagajdakandriana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-08-12-008006-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 24 750.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги) ЛОТ № 2 - Слободо-Рівнянська філія Рівнянського ліцею Рожнятівської селищної ради
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 495 одиниця
Період постачання до 09.11.2026
Місце постачання 77632, Україна, Івано-Франківська область, Слобода-Рівнянська, вул.Стрільців Січових, 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гриців Ольга Степанівна
Ціна пропозиції 24 750.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:49
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 97c488bd01f94f5faa061722cb2c2397
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010938-a-a1
Постачальник: ФОП Гриців Ольга Степанівна
Номер договору: 298
Сума договору: 24 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №298 від 28 серпня 2026 року.pdf