-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з дообладнання панцеровим захистом (бронювання) кабін та паливних баків автомобілів IVECO ML180E28 та Volvo FM12, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010917-a
Керуючись пунктом 26 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (зі змінами), очікувана вартість предмета закупівлі в оголошенні про проведення відкритих торгів зазначена без урахування податку на додану вартість. Договір за результатами закупівлі буде укладено з урахуванням податкового статусу Переможця закупівлі, відповідно до пункту 17 Особливостей
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
4 184 166.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
40
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
eb7857830b74488096f73efe870c163e
Внутрішній номер закупівлі:
30244182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010917-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іващук Андрій Анатолійович 380665590037 a.ivashchuk@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 184 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:48 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:48 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:48 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 184 166.67 Послуги з дообладнання панцеровим захистом (бронювання) кабін та паливних баків автомобілів IVECO ML180E28 та Volvo FM12, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання