• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт та технічне обслуговування компресорів малої продуктивності)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)

3 070 941.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
20
год
01
хв
56
сек
Гарантія - 92 128.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9df22f6056144dd5ab2410950afba9b8
Внутрішній номер закупівлі: 30244044
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010778-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Поліщук Оксана Дмитрівна 380444612289 polishchuk-od@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 070 941.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:43 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:43 - 09.09.2026 14:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:43 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 12:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 070 941.67 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт та технічне обслуговування компресорів малої продуктивності)