-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Соловіївський ЗДО «Дзвіночок» Брусилівської селищної ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010605-a
Завершена
189 438.40
UAH без ПДВ
Номер:
21cf0d0557a3423eb761aa7bef8ffa76
Внутрішній номер закупівлі:
30243891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010605-a
Замовник:
СОЛОВІЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДЗВІНОЧОК" БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34308191
-
Адреса:
12633, Україна, Житомирська область, Житомирський район,село Соловіївка, вул.Центральна будинок 19-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Раїса Шевченко +380671750268 dzvinochok_prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
189 438.40 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Соловіївський ЗДО «Дзвіночок» Брусилівської селищної ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
12633, Україна, Житомирська область, село Соловіївка, вул.Центральна,будинок 19А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ ІНВЕСТ СІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44948027
-
Контактна особа:
+380936225859
-
Адреса:
07201, Україна, Київська область, Вишгородський р-н селище міського типу Іванків вул.Проскури Івана будинок 73А
Ціна пропозиції
189 438.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8ed63afbde17426d9f072f47fbbdd6ac
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010605-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ ІНВЕСТ СІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44948027
-
Адреса:
07201, Україна, Київська область, Вишгородський р-н селище міського типу Іванків вул.Проскури Івана будинок 73А
Номер договору:
191
Сума договору:
189 438.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:28
Статус:
Підписаний