-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010600-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
297 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
20
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a89061797a564ddcb396629920ac3099
Внутрішній номер закупівлі:
30243872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010600-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування Бершадської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982494
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Ільницька +380680417852 b_olil_svitlana@ukr.net https://bershad.health.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:37 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:37 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:37 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴297 000.00 ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків