-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Книга канцелярська А4 96 аркушів або еквівалент ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010548-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
300.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
12
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
aec585265fd94a1aac53bcc4ab29a1ed
Внутрішній номер закупівлі:
30243821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010548-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:35 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:35 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:35 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300.00 Книга канцелярська А4 96 аркушів або еквівалент ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне