-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010535-a
Завершена
4 509.94
UAH без ПДВ
Номер:
5f46e95743e44fbb9c947a06a42bf1be
Внутрішній номер закупівлі:
30243803
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010535-a
Замовник:
Військова частина А-0707
×
-
Код ЄДРПОУ:
07698400
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олена Соловйова +380936327937 o.o.soloviova@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
4 509.94 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість
7 одиниця
Період постачання
до 26.08.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Ліва Наталія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3212807704
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
4 509.94 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fd27674a6bce40709dc00b562d1ffb5c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010535-a-a1
Постачальник:
Ліва Наталія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3212807704
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
129
Сума договору:
4 509.94 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 16:33
Статус:
Підписаний