-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги з визначення концентрації радону-222 в повітрі приміщень
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010527-a
Завершена
18 129.60
UAH з ПДВ
Номер:
fbfcd764c2474f1c86a1db34149a947e
Внутрішній номер закупівлі:
30243795
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010527-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40309748
-
Адреса:
33025, Україна, Рівненська область, Рівне, Малорівненська, 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яцюк Лідія Юріївна 380672687873 zakypdpcc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
73110000-6 Дослідницькі послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
18 129.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лабораторні послуги з визначення концентрації радону-222 в повітрі приміщень
Кількість
50 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38503358
-
Контактна особа:
Сафонов Роман Валерійович 380978551808 rivneolc@ukr.net
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, Котляревського,3
Ціна пропозиції
18 129.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c7315966b6d041999e19b33bd8d06578
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010527-a-a1
Постачальник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38503358
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, Котляревського,3
Номер договору:
251-26
Сума договору:
18 129.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 108.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний