-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вата медична, Код за НК 024:2023 – 58232 - код ДК 021:2015 - 33141115-9, Шприц медичний, Код за НК 024:2023 – 47017 - код ДК 021:2015 - 33141310-6, Пристрій для вливання в малі вени, Код за НК 024:2023 – 35212 - код ДК 021:2015 - 33141320-9, Лейкопластир медичний, Код за НК 024:2023 – 58986 - код ДК 021:2015 - 33141112-8, Рукавички медичні оглядові, Код за НК 024:2023 – 56286 - код ДК 021:2015 - 33141420-0, Катетер урологічний Фолея, Код за НК 024:2023 – 32031 - код ДК 021:2015 - 33141200-2, Сечоприймач медичний, Код за НК 024:2023 – 31400 - код ДК 021:2015 - 33141615-4, Набір гінекологічний оглядовий, Код за НК 024:2023 – 57938 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Хірургічна пов'язка, Код за НК 024:2023 – 58301 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Скальпель хірургічний одноразовий, Код за НК 024:2023 – 47569 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Бахіли медичні, Код за НК 024:2023 – 15056 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Клейонка медична, Код за НК 024:2023 – 61048 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Серветки спиртові для ін'єкцій, Код за НК 024:2023 – 61695 - код ДК 021:2015 - 33141118-0, Бинт марлевий медичний нестерильний, Код за НК 024:2023 – 48125 - код ДК 021:2015 - 33141113-4
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010500-a
Завершена
94 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
8825a7de90814a8799cab23d52c92fea
Внутрішній номер закупівлі:
30243773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010500-a
Замовник:
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ БУДИНОК - ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189771
-
Адреса:
20200, Україна, Черкаська область, Звенигородка, м. Звенигородка, ВУЛ.Вячеслава ЧОРНОВОЛА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Ірина Василівна 380474023799 03189771@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Враховуючи те, що Замовником оголошено відкриті торги UA-2026-07-21-011855-a та дані відкриті торги відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у Замовника є всі підстави для здійснення закупівлі відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби в медичних матеріалах в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення про здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівель за вищезазначеному винятку за Особливостями.
Очікувана вартість:
94 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вата медична, Код за НК 024:2023 – 58232 - код ДК 021:2015 - 33141115-9, Шприц медичний, Код за НК 024:2023 – 47017 - код ДК 021:2015 - 33141310-6, Пристрій для вливання в малі вени, Код за НК 024:2023 – 35212 - код ДК 021:2015 - 33141320-9, Лейкопластир медичний, Код за НК 024:2023 – 58986 - код ДК 021:2015 - 33141112-8, Рукавички медичні оглядові, Код за НК 024:2023 – 56286 - код ДК 021:2015 - 33141420-0, Катетер урологічний Фолея, Код за НК 024:2023 – 32031 - код ДК 021:2015 - 33141200-2, Сечоприймач медичний, Код за НК 024:2023 – 31400 - код ДК 021:2015 - 33141615-4, Набір гінекологічний оглядовий, Код за НК 024:2023 – 57938 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Хірургічна пов'язка, Код за НК 024:2023 – 58301 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Скальпель хірургічний одноразовий, Код за НК 024:2023 – 47569 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Бахіли медичні, Код за НК 024:2023 – 15056 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Клейонка медична, Код за НК 024:2023 – 61048 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Серветки спиртові для ін'єкцій, Код за НК 024:2023 – 61695 - код ДК 021:2015 - 33141118-0, Бинт марлевий медичний нестерильний, Код за НК 024:2023 – 48125 - код ДК 021:2015 - 33141113-4
Кількість
19 одиниця
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20200, Україна, Черкаська область, Звенигородка, м. Звенигородка, ВУЛ.Вячеслава ЧОРНОВОЛА, будинок 126
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ніколаєнко О.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2431811259
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Звенигородка
Ціна пропозиції
94 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
51846ad5f18a42709d7f16ba18062ce4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010500-a-a1
Постачальник:
ФОП Ніколаєнко О.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2431811259
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Звенигородка
Номер договору:
41
Сума договору:
94 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний