• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра

№94 ГПД Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

143 365.20 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
20
хв
48
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: baf5ab58165a4343b3b20eca9de60848
Внутрішній номер закупівлі: 30243686
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010424-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Потапенко +380634075064 potapenkoolena@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 143 365.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:30 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴143 365.20 послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра