-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шафа архівна для документів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010288-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
80 252.53
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
02
год
38
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6b207d4e5d234202b12d6f544e81a067
Внутрішній номер закупівлі:
30243575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010288-a
Замовник:
Військова частина А4668
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637195
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Артем Лещенко +380633810482 zakupki.prom.a4668@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44421720-0 Шафи із замкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 252.53 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:25 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:25 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:25 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 12:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 252.53 Шафа архівна для документів