• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини автомобільні

Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. Учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)

422 444.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
03
год
15
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 01d7cbb7cb1a491d97caa52ce2df71a2
Внутрішній номер закупівлі: 30243171
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009890-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Лой Людмила Григорівна 380677971798 liudmyla.loi@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 422 444.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:12 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:12 - 08.09.2026 23:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:12 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴422 444.00 Шини автомобільні