-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, калібрування, визначення метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) та/або випробувального обладнання (ВО), та проведення контролю герметичності ДІВ (ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009806-a
Завершена
245 227.88
UAH з ПДВ
Номер:
cd61c078e1a54bd29ae86fee9d9791a3
Внутрішній номер закупівлі:
30243079
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009806-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ОБ'ЄДНАННЯ «РАДОН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43068161
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, ПИРОГІВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Руслан Леонідович 380668861679 tender2021@radon.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
245 227.88 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, калібрування, визначення метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) та/або випробувального обладнання (ВО), та проведення контролю герметичності ДІВ
Кількість
71 штука
Період постачання
до 11.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ МЕТРОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568325
-
Контактна особа:
Неєжмаков П. 380577003452 OleM2k@gmail.com
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, МИРОНОСИЦЬКА, БУД. 42
Ціна пропозиції
245 227.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:09
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
a52da7d2f1e34e978d1f97d79442f493
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009806-a-a1
Постачальник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ МЕТРОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568325
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, МИРОНОСИЦЬКА, БУД. 42
Номер договору:
7/3072-26
Сума договору:
245 227.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
204 356.57 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний