-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
спортивні комплекси, спортивні елементи
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009734-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
420 430.56
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
16
год
24
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f5c644ba2b8540cdac1e526dae69ddca
Внутрішній номер закупівлі:
30243009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009734-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕКОРАТИВНІ КУЛЬТУРИ" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351970
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана ВЕЛИЧКО +380993823063 03351970dk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 430.56 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:07 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:07 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:07 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 430.56 спортивні комплекси, спортивні елементи