-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи газопостачання та газових приладів (крім ВОГ) за ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування (50531200-8 Послуги з технічного обслуговування газових приладів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009700-a
Завершена
287 050.75
UAH з ПДВ
Номер:
6022b7a9e4f842928b54fddd1a495cf2
Внутрішній номер закупівлі:
30242987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009700-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Степанова +380322586783 zakupivli_gunp_svitlana@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
287 050.75 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування системи газопостачання та газових приладів (крім ВОГ)
Кількість
657 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Львівська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45204941
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Золота будинок 42
Ціна пропозиції
287 050.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
- Контракт №1 Львівська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України»
Номер:
bc670e47fa5143a48f0af9aac883e0f7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009700-a-a1
Постачальник:
Львівська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45204941
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Золота будинок 42
Номер договору:
705
Сума договору:
287 050.75 UAH з ПДВ
Сума договору:
239 208.96 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний