-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Чорноліське надлісництво Кіровоградська область, в обсязі надання послуг 18 925 м3 у т.ч.: Лот 1 - Лісозаготівельні послуги (Чорноліське надлісництво) 11 310 м3; Лот 2 - Лісозаготівельні послуги (Чорноліське надлісництво) 7 615 м3
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009581-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
8 869 875.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
50
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d53d2735699d498c922e9182e27375de
Внутрішній номер закупівлі:
30242857
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009581-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45625546
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, провул. Медичний, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сула Наталія Євгеніївна 380993065707 natalia.syla@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77211000-2 Послуги, пов’язані з лісозаготівлеюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 869 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:01 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:01 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:01 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴5 118 990.00 Лот 1 - Лісозаготівельні послуги (Чорноліське надлісництво) 11 310 м3
- Лот №2 ₴3 750 885.00 Лот 2 - Лісозаготівельні послуги (Чорноліське надлісництво) 7615 м3