• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 15 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 15.09.26 00:00)

2 342 553.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
02
год
44
хв
23
сек
Гарантія - 11 712.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: faead0ee93eb4b4ba3c0282a3170ba4b
Внутрішній номер закупівлі: 30242730
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009440-a   
Замовник: Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Тарасенко Оксана Іванівна 380442598219 uba_golosrda@kyivcity.gov.ua http://golos.kyivcity.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 342 553.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:00 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:00 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:00 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 11:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 342 553.33 «Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 15 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)