-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змінний рулон пластиковий для пристрію для виготовлення бахіл (15056 - Бахіли, непровідні, нестерильні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009379-a
Завершена
18 592.00
UAH з ПДВ
Номер:
c904dd436b9f4e8daf04cc7155e50731
Внутрішній номер закупівлі:
30242646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009379-a
Замовник:
Дніпровський державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010681
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Володимира Вернадського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залюбовська Вікторія Володимирівна +380990036877 tenderviktorijadma88@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
18 592.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Описна підставі письмових або електронних заявок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Змінний рулон пластиковий для пристрію для виготовлення бахіл
×
-
НК 024:2023:
15056 Бахіли, непровідні, нестерильні
Кількість
8 штука
Період постачання
до 15.12.2026
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Севастопольська,17
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕДМАРКЕТ РІТЕЙЛ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39132822
-
Контактна особа:
Ігор Яригин 0445901500
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, м.Київ, пр. Перемоги , буд.9/47
Ціна пропозиції
18 576.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
33ec164c9a954f5f9e448293075c2df7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009379-a-a1
Постачальник:
ТОВ "МЕДМАРКЕТ РІТЕЙЛ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39132822
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, м.Київ, пр. Перемоги , буд.9/47
Номер договору:
288
Сума договору:
18 576.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 480.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний