• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)

Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)

1 206 708.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
14
год
59
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2cb99238d5d84c7e8a87580a2562e230
Внутрішній номер закупівлі: 30242531
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009251-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Наталія Малогулко +380432660177 natali_0491@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 206 708.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:50 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:50 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:50 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 206 708.33 НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)