-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг по захороненню відходів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009154-a
Завершена
447 212.50
UAH з ПДВ
Номер:
0d0530c262da4c89a53521cb00e90a23
Внутрішній номер закупівлі:
30242436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009154-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШИРОКЕ" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42075733
-
Адреса:
70413, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н село Широке, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир КОСТИШАК +380679626066 shirokekp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
447 212.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання послуг по захороненню відходів
Кількість
1750 тонна
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕЛЬТУМ-ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35924440
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ІВАНОВА будинок 99
Ціна пропозиції
447 212.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0c831bd4e4a440b881265b9d6a8c25c2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009154-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕЛЬТУМ-ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35924440
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ІВАНОВА будинок 99
Номер договору:
202610022 вл
Сума договору:
447 212.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
372 677.08 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний