• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капілярна колонка

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)

82 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
01
год
52
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0706814d00924d90ba8f1453180da52e
Внутрішній номер закупівлі: 30242375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009100-a   
Замовник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Контактна особа: Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 82 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:50 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:50 - 09.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:50 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 15:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴82 000.00 Капілярна колонка