-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Переносний випробувальний комплекс для проведення вібраційних випробувань та балансування допоміжного обертового обладнання гідроагрегатів для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009095-a
Завершена
669 987.60
UAH з ПДВ
Номер:
369f68cd8dc5471fa6ecddaf63652667
Внутрішній номер закупівлі:
30242371
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009095-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
ДАНИЛЕНКО Зоряна 380459658620 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
669 987.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Переносний випробувальний комплекс для проведення вібраційних випробувань та балансування допоміжного обертового обладнання гідроагрегатів VIB-MON
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА«ОКЕАН ГРУП»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44609548
-
Контактна особа:
Андрій МАЗУР 380994522002 office@ocean.biz.ua
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, Харків, вул. Дудинської, буд. 1-А, офіс 320 А
Ціна пропозиції
669 987.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
114b0e2f389240db9788e3643686a435
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009095-a-a1
Постачальник:
ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА«ОКЕАН ГРУП»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44609548
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, Харків, вул. Дудинської, буд. 1-А, офіс 320 А
Номер договору:
643Н/2026
Сума договору:
669 987.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
558 323.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Переносний випробувальний комплекс для проведення вібраційних випробувань та балансування допоміжного обертового обладнання гідроагрегатів VIB-MON: 669 987.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний